О нас

О нас

Techway

Techway Teknoloji, İstanbul merkezli Robot Teknolojisi ve CNC Uygulamalarını birleştiren bir teknoloji şirketidir. 20 yıllık deneyimli kadrosu ile sektöründe inovatif adımlar atan Techway Teknoloji, insan gücünü en aza indirerek ürettiği robotik ürünlerle ülkemizin teknoloji istihdamına katkı sağlar.

Techway Teecknoloji  Üretim Teknolojisini günümüz itibariyle geldiğimiz noktada  tarım alaet ekipmanaları üretimi tedariklerini sağlamaktadır. Çok fazla çeşidi aşkın ürün imalatı ile sektöründe liderliğini sürdürerek Türkiye geneli ve yurt dışında hizmet vermekte. Ürün kalitesi ve müşterilerine sunduğu teknik hizmette hızla gelişen bir başarı grafiğine sahip olan Techway Teknoloji deneyimli ve profesyonel çalışanları ile sektöründe son derece profesyonel ve kurumsal bir gelişim sürecini başarı ile sürdürüyor.         

Techway Teknoloji, sadece satış sürecinde değil; satış sonrası hizmetleriyle de müşterilerine en iyi deneyimi yaşatmayı hedefler. ‘’SSH’’ satış sonrası hizmetiyle etkin servis ilkesini prensip edinen firmamız, sunduğu çözümler ile müşterilerimizin vazgeçilmez bir hizmet sağlayıcısı olmayı başarmıştır.        

             
Misyon       

Techway Teknoloji, sürekli gelişmekte olan makine teknolojileri ve robotik teknolojiler alanında en iyi çözüm geliştiren, artı değer üreten global bir firma olma anlayışı düşüncesiyle çalışmaktadır.          

             
Vizyon          

Bulunduğumuz çevre ve doğaya saygılı olarak, insan gücünü minimum düzeye düşüren, ARGE ve İnovasyon yatırımları yapan, Avrupa’nın ve Dünya’nın en saygın üreticilerinden biri pozisyonuna gelmek ve geliştirdiğimiz teknolojileri herkes için ulaşılabilir kılmak için çalışıyoruz.